اخبار > روابط عمومی/سپاه پاسداران در دل مردم ایران جای دارد و همه ما افتخار می کنیم که پاسدار انقلاب هستیمسربازان نظام جمهوری اسلامی ایران در هر جایگاهی که باشند در خدمت آرمان های مردمی انقلاب اسلامی هستند و همه ما افتخار می کنیم که پاسدار انقلاب هستیم.
به گزارش روابط عمومی- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان در دیدار با سردار فرماندهی قرارگاه قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اعلام این مطلب گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به جهت خدمات صادقانه ای که در دفاع از کشور وصیانت از مرزهای جغرافیائی و عقیدتی جمهوری اسلامی ایران داشته است در دل هر ایرانی جای دارد.
وی با تبریک مجدد روز پاسدار به تمام فرماندهان، کارکنان و سربازان این نیروی مردمی و انقلابی گفت: همه ما شاهد حضور گسترده این نهاد انقلابی در سایر صحنه های خدمت رسانی به مردم هم هستیم و امسال روز پاسدار را در حالی پشت سر گذاشتیم که برادران ما در این نیروی انقلابی و مردمی با تمام توان و با اخلاص کامل، دوشادوش نیروهای مردمی و پیشاپیش نیروهای امدادی در حال خدمت رسانی به هموطنان عزیز سیل زده بودند و هستند.
دکتر هاشمی شهری افزود: خوشبختانه همانگونه که انتظار می رفت حرکت مذبوحانه استکبار جهانی با واکنش یک صدا و وحدت آفرین تمامی جریان های سیاسی و خط و خطوط فکری در داخل و خارج کشور همراه بود و این واقعیت نشان می دهد که سپاه پاسداران و عملکرد درخشان آن، همواره مورد تائید همه ایرانیان بوده و خواهد بود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از همکاری های ارزنده این نیرو در ارائه خدمات به هموطنان عزیز سیستان و بلوچستان گفت: نیروهای نظامی و انتظامی به اعتبار نقش و عملکردی که در تامین امنیت دارند بستر فعالیت های خدماتی و از جمله خدمات بهداشت و درمان را برای هموطنان عزیز ما فراهم کرده اند تا همکاران ما بتوانند در اقصی نقاط استان به ارائه خدمات به هموطنان عزیز و نجیب و مظلوم ساکن در این منطقه بپردازند. به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نقش نیروهای انتظامی و نظامی در توسعه استان صرفا به تامین امنیت خلاصه نمی شود و این عزیزان در مقاطع زمانی خاصّ با مشارکت در احداث و راه اندازی بیمارستان های صحرائی به شکل مستقیم به ارائه خدمات مورد نیاز هم استانی های بزرگوارمان می پردازند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح دستاوردها و توفیقات نظام سلامت در توسعه زیر ساخت های بهداشت و درمان در سیستان و بلوچستان پرداخت و گفت: همانگونه که بارها عنوان شده است هیچ یک از این زیرساخت ها بدون برخورداری از مشارکت و همکاری مردم و اعمال مدیریت صحیح و علمی تاثیر چندانی در ارتقاء سلامت و تامین رضایتمندی مردم نخواهد داشت.
دکتر هاشمی شهری در بخش دیگری از سخنان خود و در پاسخ به اعلام آمادگی سردار مارانی در زمینه مشارکت در ساخت ابنیه فنی و زیر ساخت های بهداشت و درمان گفت: در ماه های پایانی سال پیش شاهد کلنگ زنی 3 بیمارستان های 540 تختخوابی در نقاط مختلف استان بودیم که خوشبختانه بیمارستان های ایرانشهر و چابهار از ردیف های اعتباری ملی برخوردارند اما وضعیت بیمارستان زاهدان از لحاظ ردیف های اعتباری و پایدار بودن منابع با 2 بیمارستان دیگر متفاوت است. وی با استقبال از مشارکت و سرمایه گذاری سایر نهادها و از جمله قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در ساخت تمام و یا تعدادی از فازهای این بیمارستان گفت؛ خوشبختانه این قرار گاه با قدرت و جدّیت در ساخت بیمارستان چابهار ورود کرده است.

 


1398/01/24 ١٢:٤٥ News ٢١٥٣٧