اخبار > روابط عمومی/حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در بازدید مشترک استاندار و مدیران دستگاه های اجرائی سیستان و بلوچستان از حوزه شهرستان خاشحضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در بازدید مشترک  استاندار و مدیران دستگاه های اجرائی سیستان و بلوچستان از حوزه شهرستان خاش

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به اتفاق استاندار و سایر مدیران اجرائی سیستان و بلوچستان در بازدید مشترک حوزه شهرستان خاش شرکت کرد.

مسئولین اجرائی استان در این بازدید علاوه بر دیدار و گفتگو با مردم شریف ساکن در مناطق شهری و روستائی شهرستان خاش عملیات اجرائی چند طرح عمرانی را آغاز نموده و  تعدادی از زیر ساخت های خدماتی این شهرستان را مورد بازدید قرار دادند.

دکتر سید محمد هاشمی شهری صبح امروز پنج شنبه 22 فروردین ماه در حاشیه این بازدید به خبرنگار وبدا گفت: شهرستان خاش در حد فاصل مناطق جنوبی و شمالی استان قرار دارد و بدین جهت از  موقعیت جغرافیائی خاصّی برخوردار است. به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برخورداری این شهرستان از اقلیم های  متفاوت سرد و گرم و کوهستانی و بیابانی نیازهای خاصی را نیز در حوزه سلامت ایجاد کرده است و دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نیز با توجه به نیازهای مردم منطقه، شرایط خاص آب و هوائی و با توجه به نظام سطح بندی و طرح گسترش شبکه اقدامات لازم را به منظور تسهیل دسترسی مردم به خدمات بهداشت و درمان انجام می دهد.

وی برخورداری شهرستان خاش از مجتمع آموزش  عالی سلامت را از مهمترین فرصت های نظام بهداشت و درمان استان و منطقه ذکر کرد و گفت: با توجه به اهمیت تامین نیروی انسانی متخصص و پایدار برنامه ریزی لازم به منظور ارتقاء کیفیّت آموزش، به روز رسانی فرایندهای آموزشی و استفاده از ظرفیّت های تخصصی و مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در تامین نیازهای سامانه بهداشت و درمان شهرستان های تابعه صورت گرفته است.

شایاان ذکر است در حال حاضر بیمارستان امام خمینی (ره) خاش با 154 تخت بستری و با حضور 26 پزشک متخصص وظیفه ارائه خدمات درمانی را به هموطنان عزیز ساکن در این شهرستان بر عهده دارد و 11 پایگاه اورژانس شهری و جاده ای نیز در این شهرستان فعال می باشد.

در حوزه بهداشت نیز21 مرکز جامع خدمات سلامت شهری  و روستائی، 107 خانه بهداشت روستائی، ۹ پایگاه سلامت شهری و روستایی و 2 مرکز تسهیلات زایمانی خدمات مراقبتی و بهداشت و درمانی را  به بیش از 180 هزار نفر از هموطنان عزیز خاشی ارائه می کنند.  

 


1398/01/22 ١٨:١٨ News ٢١٥١٥

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

نمایش خبر

اخبار جدید

روابط عمومی/جامعه و آینده سالم، مستلزم سرمایه گذاری سلامت دانش آموزان
روابط عمومی/آموزش، زیربنای همه تحولات اجتماعی است
روابط عمومی/ آغاز طرح مداخله ای بهداشت حرفه ای و سلامت محیط کار اولین برنامه رسمی هفته سلامت سال 1398 در زاهدان
روابط عمومی/استقرارمینی بوس ایدز در اماکن عمومی و پرتردد شهرستان خاش در هفته سلامت
روابط عمومی/نواختن زنگ سلامت و شروع برنامه های هفته سلامت در شهرستان خاش
روابط عمومی/کاهش زایمانهای غیر بهداشتی، با انجام بیش از 1700 مورد زایمان طبیعی در تسهیلات زایمانی حضرت فاطمه زهرا(س)زاهدان
روابط عمومی/از ابتدای سال 97 تاکنون هیچ مورد مرگ مادر باردار در سیب وسوران گزارش نشده است...تقدیر معاون بهداشت دانشگاه از مدیر وتیم های سلامت سیب وسوران به دلیل مراقبتهای ویژه مادران
روابط عمومی/آغاز عملیات سم پاشی و جونده کشی در شهرستان میرجاوه
روابط عمومی/ارتقاء کمی و کیفی خدمات سلامت، مستلزم رعایت اصول پایش و برنامه عملیاتی
روابط عمومی/ارزشمند شمردن دیدگاه بیماران، لازمه ارتقای کیفیت خدمات سلامت
کلرسنجی آبهای آشامیدنی در میرجاوه
روابط عمومی/اجرای مانور تیم واکنش سریع شبکه بهداشت و درمان خاش (بدون اطلاع قبلی)
روابط عمومی/حضور رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در ستاد استانی مدیریت بحران در شهرستان زهک
روابط عمومی/هماهنگی برای استفاده از قایق های سد ماشکید سیب و سوران به منظور ارائه خدمات سلامت در بحران احتمالی
روابط عمومی/تمهیدات حوزه بهداشت برای مقابله با سیل احتمالی
روابط عمومی/میزان شکایات از کارکنان حرف سلامت در استان سیستان و بلوچستان بسیار ناچیز است
روابط عمومی/سپاه پاسداران در دل مردم ایران جای دارد و همه ما افتخار می کنیم که پاسدار انقلاب هستیم
روابط عمومی/افزایش پوشش خدمات سلامت دهان ودندان در28 مرکز جامع سلامت
روابط عمومی/تشکیل کمیته بحران در ستاد مرکز بهداشت شهرستان زاهدان
روابط عمومی/برگزاری کمیته بحران شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش

محتوای مرتبط